Оплата та повернення

Способи оплати

1. Оплата на карту(підприємницький рахунок) за номером карти або за реквізитами.

Сплатіть вартість замовлення за наданими реквізитами. При оплаті товарів на рахунок, призначення платежу вказуйте "оплата за товар, номер та прізвище"

Увага! Для  замовлень "Новою Поштою" з оцінкою понад 15000 грн, для отримання посилки необхідно пред'явити паспорт для ідентифікації. 

2. Банківською карткою на сайті (Visa або MasterCard)

Власники карт Visa і MasterCard можуть повністю оплатити замовлення в момент його оформлення. Даний варіант оплати дозволить заощадити час при отриманні посилки. При зустрічі з менеджерами пункту самовивозу або поштового відділення вам потрібно буде просто забрати замовлення, попередньо надавши документ, що підтверджує особу одержувача.


Повернення

Відповідно до ЗУ "Про захист прав споживачів" у разі, якщо був реалізований товар неналежної якості,  товар може бути повернутий коштом продавця. Платіж може бути повернутий на банківську карту, з якої проводилася оплата. Орієнтовно протягом 14 днів після отримання посилки ми вивчаємо повернуті позиції, приймаємо рішення про повернення грошових коштів на вказаний рахунок. Якщо ви не використовували карту для оплати, для повернення коштів, нам потрібно буде уточнити номер карти для здійснення повернення, ІПН і ПІБ власника карти. Додатково вам відправлять повідомлення  про статус повернення.
*Обов'язковою умовою є повідомити про це у день отримання замовлення. та узгодити данні для повернення.

icon

У разі, коли товар належної якості не підійшов Вам за якимись причинами. Ви можете повернути його узгодивши данні для повернення, та оплатив послуги доставки повернення компанією "Нова пошта".
*Обов'язковою умовою є повідомити про це у день отримання замовлення, та узгодити данні для повернення.