Публічна оферта

Договір публічної оферти  https://jenskiyray.com.ua/ , Жіночий Рай

 

Пропозиція https://jenskiyray.com.ua/ про укладення договору роздрібної купівлі-продажу дистанційним способом від 01.01.2021 року. Цей договір публічної оферти укладається між продавцем з одного боку і Покупцем, будь-якою особою, яка акцептувала цю пропозицію, з іншого. Цей договір адресований невизначеному колу осіб.

Здійснюючи замовлення будь-якого товару або послуги на сайті jenskiyray.com.ua, ви підтверджуєте згоду з умовами цієї публічної оферти.

Справжня публічна оферти діє до моменту прийняття нової редакції оферти.

1. Терміни та визначення

                У цій оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають такі значення і є її складовою невід'ємною частиною:

1.            * Продавець-  https://jenskiyray.com.ua/ ,  ФОП Безугла Т.Ю (Адреса місцезнаходження:  Україна, 39600, Кременчук,  тел: +380963064629).

2.            * Користувач-будь-яка фізична або юридична особа, відвідувач сайту   https://jenskiyray.com.ua/  , який приймає всі умови цієї Оферти і має намір зробити замовлення товару.

3.            * Покупець-Будь-яка фізична або юридична особа, відвідувач сайту, який здійснює замовлення на сайті  https://jenskiyray.com.ua/, метою покупки товару і тим самим підтверджує свою згоду з усіма умовами цієї Оферти.

4.            * Інтернет-магазин-офіційний інтернет-магазин продавця Жіночий Рай (ФОП Безугла Т. Ю.), розташований за інтернет адресою  https://jenskiyray.com.ua/

          В рамках цього договору, поняття інтернет-магазин і Магазин, а так само інтернет адреса https://jenskiyray.com.ua/ , і всі похідні від  https://jenskiyray.com.ua/ є рівносильними і трактуються автентично, за контекстом оферти.

5.          * Товар-об'єкт угоди сторін; Одяг, аксесуари та інші предмети, представлені в офіційному інтернет-магазині з метою їх продажу.

6.          * Правила продажу-Правила продажу товарів в інтернет-магазині https://jenskiyray.com.ua/
7.          * Акційна знижка-це знижка, яка надається на певний Товар. Розмір знижки вказується на сторінці товару. Ціна на Товар вже вказана з урахуванням акційної знижки.


                2. Загальні положення

2.1 продавець здійснює продаж товарів через інтернет-Магазин за адресою: https://jenskiyray.com.ua/

2.2 здійснюючи замовлення товару в інтернет-магазині, Користувач погоджується з умовами продажу розміщених на сайті товарів. У разі незгоди з умовами продажу Користувач повинен негайно припинити використання сервісу і покинути сайт https://jenskiyray.com.ua/

2.3 діючі умови продажу товарів та розміщена на сайті інформація про товари є публічною офертою згідно зі ст.633 Цивільного кодексу України.

2.4 діючі умови можуть бути змінені Продавцем без повідомлення про це Користувачеві / Покупцеві в односторонньому порядку. Нова редакція Умов цього Договору набирає чинності з моменту її публікації на сайті, якщо інше не буде передбачено самим Договором.

2.5 Договір набуває чинності з моменту підтвердження в будь-якій формі продавцем покупцеві прийняття замовлення при оформленні покупцем замовлення на Сайті, а також з моменту прийняття від покупця замовлення по телефону, вказаному на сайті.

2.6 повідомляючи продавцю свій номер телефону та e-mail, покупець дає згоду на використання зазначених засобів зв'язку продавцем, а також третіми особами, залученими ним до виконання зобов'язань перед Покупцем.

          Дані можуть використовуватися з метою поширення інформації про передачу замовлення на доставку, а також іншу інформацію, безпосередньо пов'язану з виконанням зобов'язанням перед Покупцем в рамках цієї публічної оферти.

         Також, зазначені Покупцем дані можуть використовуватися для поширення рекламних акцій, новин про акції, знижки, а також інших дій продавця.

        Здійснюючи замовлення, Користувач / Покупець погоджуються з тим, що продавець може доручити виконання Договору третій особі, при цьому залишаючись відповідальним за його виконання.

            
    3. Предмет договору


3.1 Предметом цього Договору є надана Користувачеві можливість купувати для особистих потреб, не пов'язаних із здійсненням підприємницької діяльності, Товари, представлені в каталозі інтернет-магазину https://jenskiyray.com.ua/


4. Товар і порядок здійснення покупки

4.1 продавець забезпечує наявність у себе представлених в інтернет-магазині товарів. Супроводжуючі Товар описи і характеристики не є вичерпними і можуть містити друковані помилки. З метою уточнення інформації щодо товару, що цікавить покупець може в будь-який час звернутися в Службу підтримки за телефоном, вказаним в інтернет-магазині.

4.2 при відсутності у продавця замовлених Покупцем Товарів, продавець має право виключити зазначений Товар із замовлення або анулювати Замовлення, повідомивши про це Покупця за допомогою електронного листа або зв'язавшись з ним по телефону.

4.3 Покупець несе повну відповідальність за надання недостовірних даних, що унеможливило виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем.

4.4 У  разі повної або часткової відсутності заздалегідь оплаченого замовлення, покупцеві пропонується Заміна. У разі відсутності товару на заміну вартість анульованого товару повертається продавцем покупцеві способом, обумовленим між продавцем і покупцем окремо або способом, яким Покупцем була здійснена плата за Товар.


5. Доставка Замовлення

5.1 способи, а також вартість доставки товарів в залежності від способу оплати вказані в розділі https://jenskiyray.com.ua/delivery
5.2.1 Доставка замовлень по території України здійснюється службою доставки Нова Пошта та Укрпошта. Орієнтовна вартість доставки кожного замовлення відображена на сайті при оформленні замовлення, але може бути змінена самостійно перевізником «Нова пошта», або «Укрпошта», виходячи з ваги товару, регіону та способу доставки. Розрахувати доставку покупець може самостійно на офіційному сайті " Нова пошта» та Укрпошта.
5.2.1.1 відправка замовлень проводиться в 2-денний термін від дати підтвердження замовлення при наявності товару на складі, якщо інші терміни не обумовлені при підтвердження замовлення. Під час доставки замовлення вручається покупцеві або третій особі, вказаній в замовленні в якості покупця або одержувача. У разі неможливості отримання Замовлення Покупцем, замовлення може бути вручений особі, яка може надати точні відомості про замовлення. Під час вручення замовлення служба доставки в особі її представника має право вимагати пред'явлення документа, який завіряє особа одержувача.

5.2.1.2 посилка доставляється на вказаний покупцем склад перевізника»Нова пошта". Чи «Укрпошта» Для отримання посилки необхідно пред'явлення паспорта і номера декларації. Номер декларації повідомляється покупцеві будь-яким із способів: по телефону; за допомогою мобільного додатку viber; відправляється на вказану Покупцем адресу електронної пошти; за допомогою sms-повідомлення, що висилається після відправки замовлення.

Адреси та телефони відділень перевізника "Нова пошта" вказані на офіційному сайті  «Нова пошта».
Адреси та телефони відділень перевізника "Укрпошта" вказані на офіційному сайті " Укрпошта».

 

Термін безкоштовного зберігання посилки вказані на сайті перевізника, та можуть змінюватися. Після закінчення терміну безкоштовного зберігання, здійснюється платне зберігання посилки.  
У випадку, ящо посилка не забрана у строк, зберігання оплачується покупцем.

5.2.1.3 відповідальність за випадкове пошкодження або знищення товару переходить до Покупця з моменту передачі йому замовлення і проставлення в документах, що підтверджують доставку Замовлення, підпису одержувача.


6. Ціна і оплата товару

6.1. Ціна товару вказується в національній валюті і включає в себе всі передбачені українським законодавством податки.

6.2. Ціна товару вказується на сайті. У разі неправильного зазначення ціни замовленого товару, Продавець інформує про це Покупця для підтвердження замовлення за відкоригованою ціною або анулювання Замовлення.

6.3. Ціна товару на Сайті може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений Покупцем Товар зміні не підлягає.

6.4. Оплата товару здійснюється Покупцем згідно з умовами та тарифами, вказаними на сторінці інтернет-магазину https://jenskiyray.com.ua/paid-and-back

6.5. Продавець має право надавати знижки на товари та встановлювати програму бонусів. Види знижок, бонусів, купонів, порядок і умови їх нарахування, зазначені на сайті, можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку.


7. Обмін і повернення товару

7.1. Повернення Товару здійснюється згідно з умовами повернення, зазначеними на сайті на сторінці https://jenskiyray.com.ua/paid-and-back

7.2. Покупець має право відмовитися від отриманого Товару та розірвати договір купівлі-продажу згідно Закону України «Про захист прав споживачів» протягом 14 календарних днів, за умови узгодження з провцем, та дотриманням правил які вказані на сторінці  https://jenskiyray.com.ua/paid-and-back

 

Повернути або обміняти товар протягом строку, встановленого Законом України "Про захист прав споживачів" ви можете надіславши товар на адрес, яка буже узгоджена з менеджером.
До товару, що повертається, має бути додано власноруч заповнену заяву про повернення даного товару з причиною повернення. Відправка товарів здійснюється за рахунок Покупця.  

7.3. Повернення Товару належної якості:

7.3.1.Повернення Товару належної якості можливе протягом 14 календарних днів з моменту його отримання за умови, що Товар не був у використанні, а також були збережені: його товарний вигляд, споживчі властивості, прикріплені етикетки, ярлики, лейбли і бирки, а також при наявності фабричної упаковки. Не допускається нанесення на упаковку написів, адрес та іншого.

7.3.2. У разі відмови Покупця від Товару згідно п. 7.3.1. Договору продавець повертає йому вартість товару протягом 5 (п'яти) днів з дати отримання товару. Повернення вартості товару здійснюється особі, зазначеній у бланку повернення товару. Повернення здійснюється переказом коштів на банківську карту, зазначену в бланку повернення, виходячи з вартості товару на момент його покупки. Покупцеві повертається тільки вартість товару. Вартість пересилання повернення оплачує покупець. У разі, якщо Покупець відправив посилку з поверненням замовлення за рахунок одержувача, то вартість доставки віднімається з суми повернення.

7.4. Повернення Товару неналежної якості:

7.4.1. Під Товаром неналежної якості розуміється товар, який не може забезпечити виконання своїх функціональних якостей. Відмінність елементів дизайну, кольору або оформлення від заявлених в описі на сайті не є ознакою неналежної якості Товару та/або неможливості його використання за призначенням.

7.4.2. Після отримання Замовлення претензії до зовнішніх дефектів товару, його кількості, комплектності та товарного вигляду не приймаються.

7.4.3. Якщо покупцеві було передано Товар неналежної якості, покупець має право згідно Закону України» Про захист прав споживачів " вимагати повернення сплачених коштів.

7.4.4. Продавець не відповідає за недоліки Товару, які виникли після передачі його Покупцеві внаслідок порушення Покупцем правил користування або зберігання товару, дій третіх осіб або обставин нездоланної сили.

7.4.5. Якщо причиною повернення послужила помилка продавця, покупцеві повертається повна вартість замовлення. Також продавець інтернет-магазину оплачує зворотну пересилку товару. Під помилкою працівника продавця / інтернет-магазину мається на увазі: відправлення іншої моделі; відправлення іншого розміру; невідповідність кольору моделі фотографії (наприклад: замість чорного, плаття виявилося червоним). При цьому не враховується невідповідність відтінку того ж кольору (яскраво-червоний – кораловий), в зв'язку з тим, що на різних моніторах одне і те ж зображення може виглядати по-різному.

8. Конфіденційність та захист інформації

8.1 персональні дані Користувача / Покупця обробляються відповідно до Закону України» Про захист персональних даних " та Політики конфіденційності компанії.

8.2 персональні дані збираються виключно з метою дотримання вимог, які регулюють правовідносини у сфері бухгалтерського та податкового обліку, реклами. Термін зберігання та обробки персональних даних становить три роки.

8.3 надаючи свої персональні дані під час реєстрації на Сайті, Користувач погоджується на їх обробку Продавцем, у тому числі з метою просування Продавцем товарів і послуг.

8.4 продавець має право надсилати інформаційні, у тому числі рекламні, повідомлення на електронну пошту та мобільний телефон Користувача/Покупця за його згодою. Користувач / Покупець має право відмовитися від отримання рекламної та іншої Інформації без пояснення причин відмови. Сервісні повідомлення, які інформують Користувача / Покупця про замовлення і етапи його обробки, відправляються автоматично і не можуть бути відхилені Користувачем/Покупцем.

8.5 продавець має право використовувати технологію "Cookies". "Cookies" не містять конфіденційну інформацію і не передаються третім особам.

8.6 продавець не несе відповідальність за відомості, надані Користувачем/Покупцем на сайті в загальнодоступній формі.

8.7 продавець має право здійснювати запис телефонних розмов з покупцем. При цьому Продавець зобов'язується: попереджати спроби несанкціонованого доступу до інформації, отриманої в ході телефонних переговорів, та/або її передачу третім особам, які не мають безпосереднього відношення до виконання Замовлень, відповідно до Закону України « Про інформацію».


9. Термін дії публічної оферти

9.1. Діюча публічна оферта набирає чинності з моменту акцепту Користувачем/Покупцем і діє до моменту відкликання акцепту публічної оферти.